Valued Opinions Nedir? | Güvenilir Mi?

Valued Opinions, üyelerine farklı ürünler ve hizmetler hakkındaki görüşlerini paylaşmaları için ödüller sunan bir online pazar araştırma şirketidir.

Valued Opinions anket şirketi hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Online olarak ekstra para kazanmanın yollarını aradığınızda Valued Opinions sık sık ortaya çıkar. Ancak para kazanma platformlarının yüksek riskleri göz önüne alındığında, güvenilirliği doğrulamak ve kaydolmadan önce operasyonlarının arka planını anlamak istersiniz.

Bu Valued Opinions incelemesinde, bu anket şirketi hakkında bilmeniz gereken her şeyi inceleyip ayrıntılarıyla konuşacağız. Bu incelemeye gelince, inceleme ekibimiz platforma kaydoldu ve anket şirketinin kayıt kolaylığı, görevlerin kullanılabilirliği ve kullanıcı desteği gibi tüm önemli yönlerini test etti.

Valued Opinions Nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, Valued Opinions, üyelerine farklı ürünler, hizmetler ve politikalar hakkındaki görüşlerini paylaşmaları için ödeme yapan bir güvenilir pazar araştırma şirketidir.

Şirket uluslararası bir mevcudiyete sahiptir, ancak merkezi Londra, İngiltere’de bulunan ve ana şirketi ResearchNow tarafından işletilmektedir.

İlk olarak Havemann ve Cooper tarafından 2000 yılında kurulan araştırma firması, 2009 yılında Mort Meyerson’un sahip olduğu e-Rewards Şirketi tarafından satın alındı.

Bu dönem boyunca Valued Opinions dünya çapında popülerlik kazanmıştır. Bugün, Valued Opinions dünya çapında 30’dan fazla ülkede aktif bir varlık ve sürekli büyüyen panelistlerden oluşmaktadır. Bu şu anda tahmini 6 milyonda ve ABD bunun %10’undan fazlasını oluşturuyor.

Valued Opinions anket şirketinin artıları ve eksileri nelerdir?

Artıları

  • Valued Opinions, her ay panelistlere dağıtılan anket sayısı söz konusu olduğunda rekiplerinin çoğunu aşmaktadır.
  • Valued Opinions, hem çok yönlü web sitelerinde hem de yakın zamanda piyasaya sürülen iOS ve Android akıllı telefon uygulamaları aracılığıyla kolayca kullanılabilir.
  • Valued Opinions incelememizde, şirketin yalnızca doğrudan yöneltilen sorulara değil, aynı zamanda diğer inceleme sitelerinde ve sosyal medya platformlarındaki hizmetleriyle ilgili yorumlara da en duyarlı müşteri destek ekibinden birini sunduğunu gözlemledik.
  • Müşterilere gönderilen anketlerin çoğu oldukça ilgi çekici ve cevaplanması ortalama 15 ila 20 dakika sürüyor.
  • Valued Opinions, güvenilir ve yasal bir araştırma şirketi (anket sitesi).

Eksileri

  • Valued Opinions platformu kullanıcılarının karşılaştığı en büyük zorluk, anketleri tamamladıktan sonra kazançlarını nakit çekememektir. Bununla birlikte, kullanışlı müşteri destekleri hemen hemen her zaman bir yanıt vermek için hızlıydı.
  • Para çekme işlemleriniz yalnızca hediye kartı şeklinde alınabilir ve bu da ekstra bir nakit kaynağı arayan kişiler için cazip gelmiyor.
  • Ayrıca, cevaplamaya başlamadan önce çoğu anket için uygun olup olmadığınızı bilemiyor olmak oldukça sinir bozucu.

Not: Valued Opinions, platformundaki anketleri tamamlamak için nakit ödüller sunmaz, bunun yerine katılımcılara en popüler online ve yerleşik perakende markalarından bazılarından hediye kartları sunar.

Valued Opinions ile nasıl ödül kazanılır?

Öncelikle, on altı yaşından büyük olmalısınız.

Ancak Valued Opinions ile etkileşimlerimizden, anket şirketinin en basit başvuru süreçlerinden birini sürdürdüğü sonucuna varabiliriz.

Adım 1: Valued Opinions ile kazanmanın ilk adımı web sitelerindeki kayıt formunu doldurmaktır. Burada adınız, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz, adresiniz ve geçerli bir e-posta adresiniz gibi kişisel bilgileri vermeniz istenecektir.

2. Adım: Valued Opinions, vatandaşlık numaranız gibi hassas kişisel verileri istemez. Bu, kimliğinizi doğrulamak için kolay erişebileceğiniz geçerli bir e-postaya sahip olmanız gerektiği anlamına gelir. Panel kullanıcısı hesabınızı etkinleştirmek için anket şirketi bu e-postaya bir doğrulama bağlantısı gönderir.

3. Adım: Anketlere bağlantı içeren e-postalar almaya başlayın veya Valued Opinions hesabınıza giriş yapın ve anketleri tamamlamaya başlayın.

Valued Opinions anket türleri

Valued Opinions, iki temel anket türü sunuyor. Bunlar genel anketleri ve ürün testlerini içerir.

Genel anketler: Bunlar mevcut anketlerin büyük kısmını oluşturur ve herhangi bir şey hakkında olabilir. Hemen hemen her ürün, hizmet veya marka hakkında fikir sahibi olmak isteyen kısa, orta ve uzun anketler şeklinde paketlenirler. Burada, bunları cevaplamanız ve bu anketlerle ilgili görüşlerinizi bildirmeniz istenecektir.

Ürün testi: Zamanınızın çoğunu Valued Opinions online anket platformunda geçirseniz bile hiçbir zaman bir ürün testine katılmanız mümkün olmayabilir. Bunun esas olarak, az sayıda ve nadiren yapılan ürün testi ve katılan ekibin seçimindeki katılıktan kaynaklandığına inanıyoruz.

Kimler Valued Opinions anketlerine katılabilir?

Neredeyse 16 yaşın üzerindeki herkes Valued Opinions anket hesabı kaydedebilir. Bununla birlikte, tüm anketlerin herkese açık olmadığını ve her bir katılımcının demografik bilgileri ve katılımcı sayısının bunu belirleyeceğini unutmayın.

Örneğin, gençseniz, yetişkin katılımcıları hedefleyen anketlere katılamazsınız. Ankete atanıp atanmayacağınızı belirlemede önemli bir rol oynayan diğer faktörler arasında ikamet ettiğiniz ülke, cinsiyet, ırk, eğitim durumu ve hatta iş deneyimi bulunmaktadır.

Valued Opinions nasıl çalışır?

Valued Opinions, online anket şirketinin iş vermek konusunda oldukça basit bir yaklaşım sürdürdüğünü söyleyebiliriz. Önemli olarak tek yapmanız gereken ödeme almak için e-postayla gönderilen ödüllü anketleri tamamlamaktır. Ayrıca, her anket e-postası, hem tamamlandıktan sonra alacağınız kazancı hem de tahmini tamamlanma süresini gösterecektir.

Kaydolduktan sonra hemen bronz üye rozetine hak kazanırsınız. Profilinizi tamamlamak ve belirli sayıda anketi yanıtlamak, gümüş, Altın, Platin ve en yüksek Elmas rozeti seviyesine kadar seviyenizi yükseltir. Elmas rozeti, profillerini tamamlayan, arka arkaya dört hafta boyunca anket alan ve 50’den fazla ödüllü anketi tamamlayan kişilere verilir.

Valued Opinions ile ne kadar kazanabilirsiniz?

Ortalama olarak, tamamladığınız her kısa veya orta uzunlukta ödüllü anket için 1 ila 2 dolar kazanırsınız. Bunların çoğu 5 ila 20 dakika sürdü. Her ödüllü anketin tahmini bitiş zamanı e-posta bildirimi ile birlikte belirtilir.

Ancak, tamamlanması 30 dakika hatta bir saat sürebilen daha uzun ödüllü anketler vardır. Bu tür araştırmalar, nadir de olsa, iyi ödüyor ve ortalama 3 ila 7 dolar arasında. Bununla birlikte, bu anketleri tamamlamak için ciddi bir zorluk var. Bir anket üzerinde çalışmaya başladıktan sonra, yarı yolda duramaz ve daha sonra geri dönemezsiniz.

Bir saatlik bir ödüllü anketi kabul ettiyseniz ve sabah üzerinde çalışmaya başladıysanız, işten sonra bitirme umuduyla ilerlemeyi kaydedemezsiniz. İlerlemeden diskalifiye edileceksiniz ve zaten cevaplanmış olan tüm sorular ödenmeyecek.

Valued Opinions panelistlerini nasıl ödüllendiriyor?

Valued Opinions nakit ödeme yapmaz ve bunun yerine kazançlarınızı hediye kartı şeklinde sunar. Şirket, Valued Opinions hediye kartlarını kabul eden en popüler e-ticaret ve yerleşik perakendeciler ile ortaklık kuruyor.

Şirket politikası, para çekme talebinde bulunmadan önce anket hesabınızda en az 10 Dolar biriktirmeniz gerektiğini belirtir.

Valued Opinions kullanıcı desteği

Valued Opinions incelememizde, online anket şirketinden yardım almanın iki temel yolu olduğunu not ediyoruz. Şimdiye kadarki en kolayı, web sitelerinde panelistlerin karşılaştığı ortak zorlukları ve bunların nasıl üstesinden gelileceğini ele alan SSS bölümüne atıfta bulunmaktır.

Ancak SSS bölümünün yalnızca genel soruları ele aldığını öğrendik. Anketlere erişememe veya para çekememe gibi daha kişiselleştirilmiş hesap sorunları için, iletişim sayfasından destek almamız gerekiyordu.

Valued Opinions müşteri destek ekibinin yanıt süresi en hızlı olmasa da, tüm sorularımızı yanıtladıkları gerçeğinden memnun kaldık. Etkileşimlerimizden hiçbirinin yanlış anlama oluşturmadığı göz önüne alındığında, yanıtlarının derinliğinden de memnun kaldık.

Sonuç olarak

Valued Opinions yirmi yılı aşkın bir süredir online anket endüstrisinde kendisi için bir marka yarattı. Anketlerinin ilginç, nispeten kısa ve tüm panelist nüfusunu meşgul edecek kadar olması, platformu üyelerine daha da sevdiriyor. Bununla birlikte, hediye kartları yerine nakit ödemeleri tercih eden üyeler arasında artan bir endişe var.

Sıkça sorulan sorular

Valued Opinions Nedir?

Valued Opinions, London’s ResearchNow tarafından işletilen bir online anket şirketidir. Dünya çapında 30’dan fazla ülkede mevcut, 6 milyondan fazla kullanıcısı var ve alışveriş hediye kartları ile tamamlanan ödüllü anketler için panelistleri ödüllendiriyor.

Kazanılan ödülleri nasıl alabilirim?

İlk önce en az 10 dolar kazanmanız gerekir; bakiye, Valued Opinions hesap kontrol panelinizde görünür. Ardından, Valued Opinions sayfanıza giriş yapmanız ve ödül sayfasında bir ödül seçeneği belirlemeniz gerekir.

Nasıl kayıt olabilirim?

Panelist olarak Valued Opinions için kaydolmak nispeten kolaydır. İlk olarak, kayıt sayfalarına geçmeden ve gerekli bilgileri vermeden önce bulunduğunuz ülkenin uygunluğunu kontrol edin. E-posta adresinizi doğrulayın ve rozet düzeyinizi yükselten kişisel profil anketinin yanı sıra ödüllü anketleri tamamlamaya başlayın.

Valued Opinions online anket şirketi ile ne kadar kazanabilirim?

Tamamladığınız her anket için 1 dolar ile 2 dolar kadar düşük bir tutar elde edersiniz. Bu nedenle, ne kadar kazandığınız büyük ölçüde tamamladığınız anket sayısına bağlıdır.

Kayıttan sonra Valued Opinions anketlerine nasıl erişeceğim?

Kontrol panelinize giriş yapmanız ve platformda bulunan farklı anketleri gözden geçirmeniz veya şirketin bunları e-posta yoluyla göndermesini beklemeniz gerekir. Gün veya hafta içinde birkaç davet alırsınız, ancak platformdaki tüm anketlere her zaman hak kazanamazsınız.